Dvigubos išvykos į LKF finalinį ketvertą aprašymas

prieš 8 m. (2014 m. balandžio 03 d., ketvirtadienis, 13:59 val.)

LKF finalai – ilgai lauktas sezono įvykis, jam ruoštasi jau geras mėnesis. Po pertraukos dėl šio trofėjaus į kovą vėl stoja “Žalgiris”. Kadangi šis sezonas mūsų komandai klostosi ne itin gerai, turim progą pamatyti tikruosius fanus, kurie nenusigręžė nuo komandos, nepaisant to ar jai sekasi, ar ne.

Kovo 29d. oras puikus. Legionas renkasi laiku ir nevėluodami. 17 vietų mikriukas beveik pilnas. Šaunam į kelią, muzika skamba, visi geros nuotaikos.

DSC_2220.jpg 

(Pakeliui į Panevėžį)

Darome porą sustojimų bendrai foto, kelios skanduotės ir mes jau prie “Cido” arenos. Visur pilna apsaugos, esame filmuojami “agentų” kaip iš “CSI Majamis”. Sueiname greitai ir be jokių nesklandumų. Tribūna užsipildo tik iki 4 eilės. Suskaičiuojama iki 40 galvų per visus klubus. Palaikymas vidutinis, momentais geras, plazda 2 vėliavos.

p1.png

(Tribūna 6dienį)


Komanda nerodo gražaus žaidimo, dažnai klysta ir varžyboms einant į pabaigą vis dažniau aplanko nuojauta, kad trofėjus nebus mūsų. Komandą palaikome iki pat galo, tačiau viena po kitos besipilančios klaidos neleido turėti vilčių apie kitokį rezultatą. Nuotaikos ne pačios geriausios. Komandos pasitikimas vyksta mums stovint už vartų. Kadangi tai dvidienė išvyka nakvojame Panevėžyje, nerealiame plote. Nors pralaimėjome liūdėti neketino niekas. Tūsas vyko iki 4val. ryto. Gailėkitės, kas nebuvote. Ir ačiū namo savininkams. Nors Jacuzzi neleidote, mes išbandėme ir liekame skoloje. Keletą valandų pamiegoję ir pasukę laikrodžius ir priekį šventėm, po to šventėm ir dar kartą šventėm. Sunku viską prisiminti.

p2png.png

(Nakvynės vietoje)

Pagaliau susitvarkę ir palikę nuostabiuosius nakvynės namus traukėme į miestą. Pasivažinėjome miesto viešuoju transportu, naudodami navigaciją atsidūrėme prie arenos. Susitikome su dviem kolegomis iš Šiaulių ir Radviliškio. Su maišais ir kuprinėmis įsikūrėme netoli arenos: vieni iki parduotuvės, kiti pailsėti. Tik viskas truko neilgai. Per parduotuvės langus pamatėme, kaip keletas mūsų likusių kalbas su nemaža grupele west wave 9C klasės mokiniais. Susirinkome visi ir nuskubėjome pas juos. Nors jų truputėlį daugiau, tačiau jų noro pasisveikinti 0. Lenkų iš Vilniaus dar nėra, bet jų laimei, kad policija juos saugo. Pakvietėme toliau nuo arenos išgerti kavos. Išėjo tik vienas “rimčiausias” norintis tik pasikalbėti. Kažkur kažkada susitikti. Esmė kol nebus rytfanių, niekur nesitrauksime nuo policijos. Na ką mes pasisėdėjome, sulaukėme kitos Legiono pusės, kuri atvyko iš Kauno. Į kovą dėl 3 vietos susirinko 36 mūsų nariai. Vėl tie patys veiksmai: kameros, patikrinimai, bet viskas greitai ir sklandžiai. Į arena nešamės choreo ir nemažai pirotechnikos. Pirmieji užpildome tribūną. Atvyksta kolegos ir mūsų apie 60. Visi suprantame varžybų svarbą. Mačo pradžioje keliamas didžiulis užrašas KAUNAS vėliau pridedama raidė I - KAUNASI ir taip norime nuteikti komandą kad mūsų miesto varde užkoduota, kad Kaunas Kaunasi. Koks tas sezonas bebūtų, turime eiti ir kautis iki galo.

p3.png

 (Kaunas - KAUNASI) 

Palaikymas labai sunkus po savaitgalio sveikatos prasme, bet garsas ir užsivedimas neblogas. Skanduočių įvairovė džiugina. Pertrauka, kaip visada: tribūniniai ir šiknalindžiai iš Klaipėdos atbėga pasisveikinti ir kaip visada rankų paspaudimas neįvyksta. Tai mus dar labiau užveda ir dainos, bei skanduotės suskamba dar garsiau. 4 kėlinys tik formalumas, o mes irgi išsikvėpę. Uosto komanda sutaršoma 91:67 ir žaliai baltame sektoriuje kyla dūmai, dega fajeriai ir blyksi strobai.

p4.png

 (Trečiosios vietos paminėjimas)

Komanda pasiima medalius ir einam jų sutikti. Laukiame komandos ilgai. Jos nėra, sėdam į transportą ir traukiame į Kauną. Nuotaikos, kaip ir neblogos skirstomės kas sau. Tik grįžus namo visi sužino, kad rytas gavo  vienu tašku. Dar ilgai skambinėjome vieni kitiems ir negalėjome tuo patikėti. Pamatę rytfanių choreo galime pasakyti gal “Būk biškį paprastėsnis” Teks dar pabadauti, o gal numirti iš bado. “Žalgiris” nebuvo silpnesni, tiesiog Prienai buvo stipresni, o po finalo tapo stipriausi visoje Lietuvoje, todėl tenka juos pasveikinti. Visiems važiavusiems didelis dėkui.Be abejo, tokioje išvykoje aprašymas gali būti daug ilgesnis, platesnis ir detalesnis, bet tuo dalyvavimas išvykose ir yra nepakartojamas, jog viską nupasakoti sunku - daugelį dalykų reikia patirti pačiam ir pamatyti savo akimis.

Kitos varžybos, kurių liko nedaug „Žalgirio“ arenoje 2014-04-07 18:30 prieš tik neseniai nugalėtą Klaipėdos „Neptūną“. Palaikome komandą ar jai sekasi ar ne.

 

 

 

© 2013 „Žaliasis Legionas“. Sukūrė: Netas.eu