"Green Legion" aplankė žinomų krepšinio pasaulio žmonių kapus

prieš 8 m. (2013 m. lapkričio 03 d., sekmadienis, 13:19 val.)

 Lapkričio 2 diena - mirusiųjų atminimo diena, todėl Kauno „Žalgirio“ fanų klubas „Green Legion“ nusprendė aplankyti savo mylimai komandai buvusių svarbių asmenybių kapus. „Žalgirio“ klubas įkurtas 1944 metais, todėl, per beveik 70 metų trunkančią klubo istoriją, komandoje pasikeitė ne viena žaidėjų, trenerių bei administracijos karta. Deja, kaip ir dažniausiai nutinka, komandą palikę ar sportininko karjeras pabaigę krepšininkai būna primiršti, o jaunoji karta net nežino jų pavardžių ar indėlio į garbingą klubo istoriją ir pergales. „Green Legion“, turbūt pirmieji iš „Žalgirio“ fanų, ėmėsi iniciatyvos aplankyti kapus ir pagerbti legendinius krepšininkus bei trenerius.

Prieš važiuojant į Petrašiūnų kapines, keletą dienų rinkome informaciją apie joje amžinam poilsiui atgulusius svarbius „Žalgiriui“ asmenis bei jų nuopelnus mūsų klubui. Galbūt ne visus juos pavyko rasti, tačiau tikimės šiemet pradėtą tradiciją tęsti kasmet ir iki kitų metų surinkti daugiau informacijos apie asmenis palaidotus Kaune. Visų mūsų narių vardu norime pasakyti didelį ačiū jiems už tai, kad turime komandą, kuri mus vienija. Pasistengsime, kad Jų pavardės ir darbai nebūtų pamiršti!

"Green Legion" aplankė bei atidavė pagarbą šioms krepšinio asmenybėms:

Arūnas Jonas Pakula (1944 m. vasario 23 d. – 2004 m. rugpjūčio 23 d.) – ilgametis Kauno „Žalgirio“ krepšinio klubo darbuotojas, sporto žurnalistas, informacinio leidinio „Krepšinio pasaulis“ redaktorius.

Velines1.jpg
 

Tauras Stumbrys (1970 sausio 8d. - 2004 spalio 16d.) - buvęs žalgirietis, net 8 sezonus (1990 - 1998) atstovavęs "Žalgiriui". Mirė ištiktas širdies smūgio rungtynių su Kauno "Žalgiriu" metu. Tuo metu krepšininkas atstovavo „Hidruvos-Atleto“ komandai.

Velines2.jpg
 

Vytautas Bimba (1927 m. sausio 24 d. Mantvyduose, Kupiškio raj. – 2001 m. spalio 14 d. Vilniuje, palaidotas Kaune, Petrašiūnų kapinėse) – krepšinio treneris, teisėjas. 1962–1975 m. – Kauno „Žalgirio“ krepšinio komandos, 1971 m. ir 1973 m. SSRS čempionatų prizininkės vyresnysis treneris.

Velines3.jpg
 

© 2013 „Žaliasis Legionas“. Sukūrė: Netas.eu