"Green Legion" išvykos į Uteną 2014.12.07 aprašymas

prieš 7 m. (2014 m. gruodžio 09 d., antradienis, 14:20 val.)

Sekmadienio popietę 10 ,,Green Legion" narių susirinko prie PC ,,SAVAS". Išvyka į tolimąją Uteną, su varžovu, vieninteliu nugalėjusiu „Žalgirį“ LKL‘e. Sulaukę paskutiniojo, 11-ojo keliautojo, pajudame apie 13 h. Kelionės metu dalinamės savaitgalio įspūdžiais, iš kurių ryškiausias išvykos išvakarėse praūžęs, grupės SEL koncertas. Darome pirmą sustojimą bendrai nuotraukai ir judame tolyn.

DSC_0024.jpg

Po pokalbių apie tolimąsias ,,Green Legion" išvykas pastebime, kad baigiasi maisto ir gėrimų atsargos, o laiko dar turime, todėl stojame kaimo parduotuvėje apsiprekinti. Uteną pasiekiame likus valandai iki varžybų, susitinkame su ten mūsų  jau laukusiais uteniškiais ir pajudame į areną. Nors esame įpratę, kad Utenoje apsauginiai ypač kruopščiai atlieka patikrinimą, tačiau nesitikėjome, jog bandys kėsintis į saldainius. Po ilgų diskusijų ir apsižodžiavimo tiek nariai, tiek saldainiai pateko į areną. Pamatę, kad vietiniai baigia užpildyti tribūnos apačią, bazuojamės viršuje. Sulaukę ,,GWB" kuriame palaikymą.

DSC_0027.jpg

DSC_0030.jpg

Komanda ir toliau demonstruoja žaidimą pradėtą Italijoje, bet po paskutinės, labiau tinklinį, nei krepšinį primenančios atakos, išsivežame pergalę. Švenčiant pergalę tribūnoje uždegami fajeriai. Nuo jų nukenčia džemperis. Deja, nepataisomai. Išėję iš arenos pasitinkame komandą bei pasidarome bendrą nuotrauką su ,,GWB" ir ,,Raudonaisiais velniais". Apsipirkę kelionei namo pajudame į Kauną. Šį mėnesį laukia ne tik šventės, bet ir dar 4 išvykos. Taip besišnekučiuojant ir bedainuojant pasiekiame Kauną. Pirmadienio išvakarėse švęsti norinčių neatsiranda daug, todėl skirstomės namo. Sekmadieninė išvyka buvo turininga, gailėkitės nevažiavę. Kita išvyka jau gruodžio 15-tąją dieną į Alytų. Išvyka netolima. LEGIONAS JUDAM!!!

 

© 2013 „Žaliasis Legionas“. Sukūrė: Netas.eu