Kauno "Žalgirio" - Rygos "VEF" varžybos. Susitikimas su "Žalgirio" sporto direktoriumi V. Masalskiu (foto)

prieš 9 m. (2013 m. vasario 10 d., sekmadienis, 15:12 val.)

Penktadienio rytą prie Kauno miesto savivaldybės Kauno “Žalgiriui” paramą išreiškę ištikimiausi komandos sirgaliai, šeštadienį, su nekantrumu laukdami rungtynių, kuriose išvys Kauną mėšlo krūva pavadinusį donatą zavacką (iš mažųjų raidžių parašyta tyčia – red. pastaba) ir jo atstovaujamą Rygos “VEF” ekipą, kuri buvo pirmoji šį sezoną patiesusi mūsų visų mylimą ekipą.

Nors šeštadienis šį sezoną labai neįprastas laikas VTB lygos rungtynėms, į 319 sektorių sutraukia apie 100 fanatų. Reikia paminėti, kad tribūnoje daugėja naujų žmonių, kurie ateina į sektorių bei drąsiai dainuoja kartu su mumis. Ačiū jums! Tikimės tai ne paskutinis kartas kai juos matome mūsų tribūnoje!

Palaikymo kokybė visų varžybų metu išlieka gana nebloga, tačiau iki pilnos laimės trūksta būgno. Dažniausiai tribūnoje būna du būgnai, tačiau šįkart likome apskritai be jo. Tribūnos vaizdą šiek tiek pagyvina 2 mojuojamos vėliavos. Į tribūną lyg vėjas atskriejo viena naujovė: pasiruošę pradėti visiems žinomą skanduotę, juokų forma buvo pradėta daina “Žemėj Lietuvos ąžuolai žaliuos”. Visų nuostabai, per visą areną daina suskamba išties labai garsiai. Po tokio sėkmingo debiuto, tikriausia ji nuskambėjo ne paskutinį kartą. Antroje varžybų pusėje vieną kartą BEVEIK pavyksta atlikti bendrą skanduotę su žaliaja mirtimi. “Žalgiris” įrodo savo pranašumą ir rezultatu  86:71 šventė lengvą pergalę.

Šįkart, po mačo “Green Legion” nariai bei jiems prijaučiantys neskuba palikti arenos. Visi patraukiame į arenos barą, kur mūsų laukė susitikimas su “Žalgirio”, sporto direktoriumi – Vitoldu Masalskiu. Su gerbiamu svečiu aptariame mums rūpimus klausimus susijusius su komanda ir paskutines aktualijas. Svečio pasakojimai leido pažinti komandą ir jos gyvenimą iš arčiau. Esame jam už tai labai dėkingi!

Dėkojame visiems šiandieną atidavusiems balsus 319 sektoriuje bei iki kitų susitikimų!

 

IMG_0436_1.jpg

                                                                (Tribūna)

IMG_0437.jpg

                                                               (Tribūna)

IMG_0453.jpg

                                                (Plėvesuoja "Green Legion" vėliava)

IMG_0470.jpg

                  (Atminimui: nuotrauka su "Žalgirio" sporto direktoriumi V. Masalskiu)

IMG_0472.jpg

 

© 2013 „Žaliasis Legionas“. Sukūrė: Netas.eu