Išvykos į Šiaulius aprašymas (02.25)

prieš 8 m. (2013 m. vasario 28 d., ketvirtadienis, 09:48 val.)

Eilinė išvyka pirmadienį – problemos su darbais ir visa kita. Smagu, jog patiems ištikimiausiems „Žalgirio“ fanams šie trūkumai nesunkiai įveikiami. 15 žaliai-baltų pajuda link Šiaulių. Keliaujame dviem ekipažais. Pakeliui visi diskutuojame, jog kantrybės taurė perpildyta – nesvarbu, kuris žmogus slypi po Green Death facebook‘o vardu, tačiau įžeidinėjimais ir šmeižtu seniai peržengė ribas, todėl į bendrą sektorių neisim. Grojant naujai iškeptam CD, kilometrai tirpte tirpsta. Daromas sustojimas prie „kaimiško“ prekybcentrio. Įsiamžiname nuotraukose, apsimėtome sniego gniūžtėmis, tačiau vietinės ekonomikos lygio nepakeliame. Parduotuvė nesuvilioja savo produkcija ir atbaido dvokiančiu kvapu..

siauliai4.jpg

Pasiekiami Šiauliai. Arenos apylinkės sausakimšos. Mašinų kamščiai ir grūstys. Smagu, kad toks susidomėjimas. Šiaip ne taip randame kur pasistatyti autobusą ir skubame į vidų. Apsaugai užkliūna kai kurie mūsų nariai. Senos simpatijos... J Atėję į salę pasirenkame savo tribūną, kas sukelia diskusijas ir bruzdesį tarp GD narių, kurie nesuprato, kodėl mes sustojome gretimoje tribūnoje, o ne su jais.

Pradedame komandos palaikymą. Rungtynių pradžioje deriname savo veiksmus su gretima tribūna, kad būtų išlaikyta pakankama garso kokybė. Kai antrajame kėlinyje pasirodo boysai, mūsų balsai jau skamba visoje arenoje. Spaudoje nuskambėjęs „susistumdymas, muštynės“ – ar kokia nesąmone tai bepavadintų nieko nenusimanantys žurnaliūgos – visiems dalyvaujantiems „Žalgirio“ palaikyme nuostabos nesukelia. Suprantame – pikta, kai turi asmeniškai atkentėti už tai, jog keli žmonės gadina visos organizacijos įvaizdį ir prestižą.  Pasiūlymas: neimkit į širdį to, kas skirta ne asmeniškai Jums, o jeigu kažkas skaudina, galbūt laikas susimastyti apie organizacijos pakeitimą.

siauliai.jpg

Teko raminti net Šiaulių fanus atėjusius į pagalbą, kurie, būdami Eurolygos varžybose su „Panathinaikos“, savo akimis matė kokia situacija komandos palaikyme.

Vėliau aistros nurimsta ir visi toliau atiduoda visą širdį ir balsą komandos palaikymui. Iškovojama pergalė rezultatu: 78:68. „Šiaulių“ krepšininkai kovėsi puikiai, tačiau šįkart mes buvome stipresni.

Po varžybų kartu su Šiaulių fanais pasitinkame komandą, padėkojame už gražią pergalę. Nustebino komandos naujokas Donnie McGrath’as, kuris pasisveikina su visais fanais. Kelionei atgal paimame du Radviliškio „United“ narius, kurie kartu su mumis palaikė „Žalgirį“. Ačiū jiems už užsivedimą ir atiduotus balsus. Daugeliui galėtų tai būti pavyzdys, kaip reikia palaikyti mylimą komandą. Kelias namo neprailgo. Ačiū visiems už tai, kad rado laiko važiuoti į išvyką, kad buvo kartu ir padėjo smagiai pradėti naują savaitę. Jau šį savaitgalį kviečiame kartu vykti į Čekiją ir palaikyti Kauno „Žalgirį“ VTB mače. Bus smagu!

siauliai2.jpg

© 2013 „Žaliasis Legionas“. Sukūrė: Netas.eu