Kauno „Žalgiris“ - Vitorijos „Caja Laboral“ varžybų aprašymas

prieš 9 m. (2012 m. lapkričio 25 d., sekmadienis, 08:56 val.)

 Po Pasvalio išvykos savaitės pradžioje, visi laukėme savaitės pabaigos. Varžybų prieš baskus, kurias laimėjus būtų užtikrinta vietą į TOP-16.

  Lapkričio 23d. į areną plūsta masės žmonių, bilietų jau nebėra, net stovimų. 16tūks. fanų arenoje nuteikia geram komandos palaikymui. Visi renkamės į naują 319 sektorių. Sektoriaus viršus užpildytas, galbūt sezono rekordas: per abu fanų klubus apie ~120-140 fanų. Varžybom prasidėjus užsivedimas tikrai geras, arenoje tampam girdimi ir gana neblogai. Vienintelės 6 mojuojamos vėliavos visoje arenoje, išskyrus vieną mažytę apačioje, mūsų sektorių stipriai pagyvina. Tampam matomi, beveik visoje arenoje, net Žalgirio atsarginis žaidėjų suolelis karts nuo karto mus stebi su šypsena veiduose. Vėliavos plazda visas varžybas beveik „non-stop“. Stengiamės jungtis prie arenos, o dažnas tylos pauzes užpildome dainomis kurių repertuaras labai platus. Su kolegomis iš GWB, kuriam tikrai gerą palaikymą, o po tiek varžybų kartu susidirbimas ir kokybė jau pastebima. Po ilgosios pertraukos, kol susirenka visi sunku vėl įsivažiuoti. Trečio kėlinio viduryje dainuojam “Skamba pergalės daina“ ir tada įvyksta lūžis - sektorius tiesiog tūsinasi: pasiekiamas geras garso lygis kuris išlaikomas iki varžybų pabaigos. Komanda taršo raudonai baltus, kuriuos ištiko toks pats likimas kaip ir „Lietrytį“. „Kuzė“ galutinai pažemina „Laboral“ savo galingais dėjimais. Sektorius tiesiog išsitaško. Rezultatas švieslentėje  82:45 skelbia triuškinančią pergalę, kuri atneš daug rekordų „Žalgiriui“. Manydami, kad naujas sektorius perdaug palaikymo nepagerins - klydome. Nesant milžiniškai švieslentei prieš mus, arenoje mes tampame matomi ir girdimi, tai patvirtina žmonės sėdintys apačioje. Didelis dėkui visiems fanatams, kurie atidavė balsus 319 sektoriuje.

    Penktadienio vakaras, gatvės pilnos, visi švenčia taip pat ir mes - „Green Legion“. Deja, švęsti neturėsim daug laiko, jau lapkričio 26d. (pirmadienį) visų kauniečių laukia principinis varžovas iš Vilniaus. „Green Legion“ gausiomis pajėgomis vyksta į Vilnių parsivežti pergalės. Išvyksime nuo SAVO, renkamės 16.30, išvykstame 16.45. Vėluojančiu nelauksime, todėl iš kart išsiprašykit iš darbų anksčiau. Kaina klubo nariams 20lt, ne klubo 30lt. Registracija telefonu: 862880839. Judam!!

© 2013 „Žaliasis Legionas“. Sukūrė: Netas.eu