RUBRIKA: "Žalgirio" varžovas - Bambergo "Brose Baskets"

prieš 9 m. (2013 m. vasario 14 d., ketvirtadienis, 14:59 val.)

 

 Bambergo „Brose Baskets“  Vokietijos krepšinio klubas, įkurtas 1971 m., žaidžiantis šalies pirmenybėse bei Eurolygoje. Po 2005 metų pergalės Vokietijos čempionate, klubas kito sezono metu dalyvavo Eurolygoje ir iš karto pateko į Top16 etapą, taip atkreipdamas krepšinio mėgėjų dėmesį. 20062007 m. sezone klubas, dalyvaudamas ULEB taurės turnyre, dukart susitiko su Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipa bei pasidalino po pergalę, tačiau grupėje liko tik 5-oje vietoje ir į atkrintamąsias varžybas nepateko. Po 2007 m. triumfo nacionalinėse pirmenybėse, „Brose Baskets“ vėl sugrįžo į Eurolygą. Anksčiau kurį laiką klubas geriau buvo žinomas Bambergo GHP – generalinio rėmėjo vardu.

Faktai: Arena - Jako Arena (6900 v.), komandos spalvos – raudona ir balta, Vokietijos čempionai – 5 kartus, Vokietijos taurės laimėtojai – 4 kartus.  2005-2006: iš Eurolygos pasitraukė po Top16 etapo. 

Bambergo “Brose Baskets” fanai. “Faszination Basketball Fanclub Bamberg”.

 Įkurtas palaikyti “Brose Baskets” komandą ir namuose, ir išvykose. Šis fanklubas egzistuoja nuo 1996 metų.  Tai didžiausias krepšinio fanklubas Vokietijoje. Dėl fanų entuziazmo ir atsidavimo komandai, Bambergo miestas dažnai vadinamas “Freak City” (Bepročių Miestas). Šiuo metu “Faszination Basketball Fanclub Bamberg” priklauso 820 narių.

Varžybų metu naudojama apie dešimt būgnų, kuriuos muša ne tik vyrai (kaip būna dažniausiai), tačiau ir moterys bei vaikai. Tribūnoje vaizdui pagyvinti naudojamos didelės mojuojamos vėliavos ir mažos vėliavėles. Įdomu tai, kad naudojami ir raudoni balionai. Komandos palaikymo metu dominuoja skanduotės ar tiesiog būgnų mušimas su plojimais. Retkarčiais vokiečiai daro ir choreo: iškeliami baneriai su įvairiais užrašais, metamos raudonos juostelės. Pasitaiko ir originalių choreo. Vienų varžybų metu, tamsoje pristatant komandą, fanai naudojo raudonas švieseles, kurios esant prieblandai atrodė nuostabiai. 

Komandą namų arenoje vidutiniškai palaiko 300-1000 fanų. Išvykoje apie 50. Galima suprasti, kad “Faszination Basketball Fanclub Bamberg” namų arenoje sukuria nuostabią atmosferą, tačiau į išvykas renkasi vangiai.

Vokiečių fanų video:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=mSZZEPoh_Fk
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=k6xGVf1hVXQ
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ajXEpCkmU2U

Facebook puslapis:

http://www.facebook.com/pages/Faszination-Basketball-Fanclub-Bamberg/140629379305661

 

Brose VIII_1.jpg

Brose_II.jpg

Brose_VI.jpg

 

© 2013 „Žaliasis Legionas“. Sukūrė: Netas.eu