„Green Legion“ išvyka į 4-ąjį D. Stoškui atminti skirtą krepšinio turnyrą

prieš 7 m. (2013 m. rugpjūčio 29 d., ketvirtadienis, 22:45 val.)

Šių metų, birželio 30d., Vilniuje vyko "Sakalai Ultras" organizuotas kasmetinis krepšinio turnyras D. Stoškui atminti. Jūsų dėmesiui "Green Legion" pasakojimas apie dalyvavimą jame:

Nors prieš turnyrą, sezono uždarymo metu, visi kalbėjo, kad būtinai važiuos į Vilnių, jeigu nežais, tai bent palaikys mūsiškius, tačiau likus iki turnyro porai dienų, netgi neturėjome transporto. Kaip ir dažniausia pasitaiko, kol kalbėti, kalba daug, kai reikia kažką daryti, visi kažkur pradingsta. Va jums ir atsakomybės jausmas.. Bet esminė šio pasakojimo tema – krepšinio turnyras. Nors treniruotis (pasižaisti krepšinio ar šiaip pamėtyti kamuolį), pradėjome likus beveik mėnesiui iki turnyro, tačiau artėjant renginio datai, treniruotės darėsi vis retesnės.

Pradžioje, norinčių žaisti už fanklubą buvo tiek, kad buvo minčių netgi daryti atranką, tačiau į turnyrą susirinkome vos aštuoniese. Galbūt mažam žaidėjų skaičiui įtakos padarė ilgas nežinojimas dėl transporto: pasiūlymai važiuoti savomis mašinomis (kurių nelabai turime), tada traukiniu (kurio grafikas ir kainos daugumos netenkino). Pagaliau, likus porai dienų, buvo užsakytas mikroautobusas. Kad kelionė būtų pigesnė ir smagesnė, likusias tuščias vietas pasiūlėme užimti boysams. Gerai, kad bent aprangomis buvo pasirūpinta iš anksto. Ačiū už tai Linui. Žaidėme rinktinės spalvų aprangomis, su skambiais užrašais „Lietuva“ bei „Kaunas“.

Link Vilniaus pajudėjome anksti ryte, nuo pilies „IKI“, tada Savanorių prospektu, pakeliui susirinkdami keleivius, kol paskutine stotele Kaune tapo „Savas“. Kelionės pradžioje vieni snūduriuoja, kiti šnekasi, treti stiprinasi prieš turnyrą.

Kadangi pasitaikė geras vairuotojas, kelionė neprailgo ir netgi pastebėjome, jog stipriai per anksti pasieksime sostinę. Ta proga daromas sustojimas ir papusryčiavimas Vievyje.  

1016585_10200220442938430_1584136208_n.jpg

(Vievis)

 

Turnyro salė pasiekiama beveik kartu su organizatoriais. Apeiname ratą, kol randame atrakintus vartus. Iš kažkur, matyt iš anksto žinodami, aplink mokyklą pastebimas besivažinėjantis pareigūnų ekipažas. Deja, neužkalbino...

Susirinkus daugumai komandų, kurių viso buvo septynios, traukiami burtai, komandos skirstomos į grupes. „Green Legion“ papuolė į trijų komandų grupę kartu su Radviliškio „United“ ir „Pietų IV“. Balkone visi iškabino savo vėliavas.

Grupės varžybas žaidėme paskutiniai, todėl turėjome turnyro pradžioje beveik dvi valandas laisvo laiko. Jų metu pabendravome su kitų komandų žaidėjais, aplankėme vietini prekybos centrą bei keletą kartų „darėme“ apšilimą.

1044321_10200220442738425_988022440_n.jpg

(Apšilimas)

 

Nežinome, ar tokia ilga pertrauka išėjo į naudą ar ne, bet pirmąsias varžybas, prieš Radviliškio „United“ laimėjome minimalia persvara. Tai buvo vienintelė, bet pati svarbiausia pergalė. Vėliau sekė pralaimėjimas prieš „Pietų IV“, tačiau vienos pergalės užteko, kad patektume į kitą etapą. Ketvertuko varžybas pradėjome pralaimėjimu boysams, o vėliau, dėl trečiosios vietos neatsilaikėme prieš Utenos „Juventus“ fanus.

Turnyro finale susitiko boysai ir „Pietų IV“. Šįkart labiau pasiruošę buvo „Pietų IV“. Tai ir įrodė aikštelėje, laimėdami ketvirtąjį D.Stoškui atminti skirtą turnyrą. Po finalinio švilpuko ir trumpos pertraukėlės sekė komandų apdovanojimo ceremonija.

stoskaus_diplomas.png

(Diplomas)

 

Mums buvo įteiktas 4-osios vietos diplomas bei atminimui skirti suvenyrai.

dariaus_stoskaus_turnyras_2013.jpg 

(„Green Legion“ po turnyro)


Kadangi turnyras vyko sekmadienį, ir užsibūti ilgai Vilniuje niekas negalėjo, todėl simbolinėje „vakarinėje“ dalyje iš svečių, liko tik mūsų ekipažas, t.y. „Green Legion“ ir boysai bei turnyro šeimininkai, Vilniaus “Sakalų“ fanai. Keletą valandų pabendravę pajudėjome Kaunan. Mūsų ekipažo laimėjimai turnyre visai neprasti – antroji ir ketvirtoji vietos. Be abejo, visada norisi laimėti, tačiau tam reikia sportuoti, treniruotis ir t.t. Po turnyro, kaip visada, daug šnekų apie pasirengimą kitam turnyrui, apir norą susižaisti ir labiau pasiruošti. Deja, tokios kalbos seka po kiekvieno tokio renginio, bet tik kalbomis ir užsibaigia. Pažiūrėsim kaip vyks šįkart. Ačiū Vilniaus „Sakalams“ už pakvietimą į turnyrą ir šiltą priėmimą. 

© 2013 „Žaliasis Legionas“. Sukūrė: Netas.eu