Pirmoji “Green Death Ultras” išvyka į Vilnių!

prieš 9 m. (2012 m. rugsėjo 21 d., penktadienis, 16:00 val.)

Rugsėjo 17-ąją dieną pažymime kaip pirmąją Green Death Ultras išvyką. Į ją susirenka gausus būrys žmonių. Nepaisant to, jog nuolaidų jokių nei laukėme, nei prašėme, varžybos darbo dieną, o turnyras kol kas nekeliantis visuotinio susidomėjimo, tačiau norinčių keliauti ir palaikyti komandą skaičius be galo džiugina. Tradiciškai vykdami į Vilnių renkamės prie „Savo” esančioje aikšelėje, kurioje gana greitai pavyksta visiem susėsti ir, beveik nevėluojant, pajudėti link „mylimiausio” miesto.
Autobuse karšta tiesiogine to žodžio prasme: kas diskutuoja ar klausosi muzikos, kas apšildo balsą dainomis. Labai smagu, jog į pirmąją išvyką susirinko tiek daug naujokų. Jiems ir mėginome skirti daugiausia dėmesio - apkrovėme agitacinėmis skrajutėmis bei dalindamiesi savo mintimis, idėjomis ir tikslais, kvietėme jungtis prie mūsų. Pažiūrėsim kiek tai pavyko.
Kadangi laiko turėjome ne per daugiausia, o Vilniuje tikėjomės kamščių - sustojimas buvo tik vienas, tradicinis Vievyje. Įvažiavę į Vilnių, dalis žmonių nutarė, kad reikia parodyti, kas mes tokie ir iš kur mes, todėl priglaudė šalikus prie langų ar kitaip demonstravo kaunietišką simboliką. Sulaukėme aplinkinių dėmėsio, kuris kai kuriuos labai džiugino. Šiaip taip, prasistumdžius tarp kamščių, pasiekiame areną. Išlipus iš autobuso, pamatėme, kad prie tarnybinio įėjimo stovintys “Arguso” apsauginiai vos mus išvydę užsidarė duris, nutarėm sueiti patys. Pareigūnai atsainiai mus nužvelgę neišreiškė jokio susidomėjimo, todėl patys patraukėme link įėjimo į areną, kaip eiliniai žiūrovai. Einant link jos jau iš toli matėsi besibūriuojanti grupelė rytfanių. Visgi jų neįvertinimas buvo šiokia tokia klaida - išdrįso pulti iš už nugaros. Sureagavome visai neblogai. Nepaisant kelių netikėtų, iš minios išbėgusių rytfanių smūgių, atsisukame, sustojame, tačiau varžovų fanai išsilaksto taip ir neišdrįsę stoti akis į akį… Tada, kaip visada laiku, pasirodo teisėtvarkos pareigūnai..
Atėję į sektorių, turėjome tenkintis viršutine jo dalimi, nes apatinę dalį jau buvo užsiėmusi kita palaikymo grupė. Važyboms prasidėjus tribūnos garsas džiugina, bet tik laikinai. Vėliau palaikymas tapo chaotiškas dėl nesusikalbėjimo ar vis dar nesuprantamų ambicijų. Skalambinimas „Žalgirio” generalinio direktoriaus kabinete neva: „tai jūs griaunate palaikymą ir nesijungiate prie skanduočių” atrodė liūdniau, nei apgailėtinai. Į detales gilintis net nėra prasmės - užtenka pasiklausinėti tų žmonių, kurie nuoširdžiai mėgino pajungti visą sektorių vieningam palaikymui, nuotaikas. Didžiausiais fanais save laikantys kažkodėl niekaip nesugeba susikoncentruoti ties komandos palaikymu. Na yra kaip yra. Gaila tik tų, kurie būdami tarp jų dar tikisi kažką pakeisti - stiprybės jums!
Per ilgąją pertrauką link mūsų tribūnos atklydo “Portugalai”. Pradžioje trypė vietoje apsaugai užstojus tribūną, vėliau mėgino visu būriu įveikti trijų apsauginių užtvarą, bet taip nesėkmingai patrypčioję vietoje, bendromis pajėgomis, buvo nustumti atgal. Ko jie veržėsi pas mus taip ir nesupratom. Prasidėjus trečiajam kėliniui tribūnoje niekas nesikeičia. Mėginame pagrinde remtis trumpomis skanduotėmis, mėgindami kurti visiems (t.y. „Žaliajai Mirčiai”) priimtiną palaikymą, tačiau ir tai didesnio entuziazmo nesukelia. Kaip bebūtų buvę, atvykome palaikyti savo mylimą komandą - tai ir darėme..
Aikštėje kova virė iki paskutinių sekundžių. Popo tritaškis paskutinėmis rungtynių akimirkomis išplėšė lygiąsias, bet nepaisant jų, dviejų rungtynių seriją bei trofėjų iškovojome mes. Tribūnoje pasklido dūmai ir pergalės dainos. Po varžybų pasitinkant komandą daugiausiai laurų atiteko Popui ir Broliams Šaunuoliams. Pasitikus ir pasveikinus visus žalgiriečius bei pasidarius krūvą nuotraukų su naujai iškeptais komandos žaidėjais, pagaliau pajudame transporto link. Mūsų nelaimei pareigūnai buvo labai „malonūs” ir su švyturėliais mus išlydėjo iki pat miesto ribos, tuo atimdami galimybę sustoti apsipirkti iki 22h. Kiek pavažiavę nuo Vilniaus vis dėlto stojame degalinėje ir apsirūpiname vaisvandeniais bei submarinais. Pirmadienio įtaką tikriausiai jautė visi, todėl grįžimas namo buvo ramesnis nei išvykimas, bet ir tai nesutrukdė puikiai praleisti laiką. Ačiū visiems naujokams, už jų kompaniją. Tikėkimės matėmės ne paskutinį kartą!
Pasiekus Kauną, dauguma patraukia namo ruoštis artėjančiai darbo dienai, o ištvermingiausi dar pratęsia vakarą miesto centre. Sekanti išvyka jau rugsėjo 26d. „Žalgiris” Klaipėdoje susikaus su Palangos klubu. Kviečiami visi registruotis jau dabar!!

201209173863.jpg
(pakeliui į areną)

v0001.jpg
(arenoje)

v0002.jpg

v0003.jpg

© 2013 „Žaliasis Legionas“. Sukūrė: Netas.eu