Kauno „Žalgiris“ – Maskvos “CSKA” varžybų aprašymas

prieš 9 m. (2013 m. sausio 19 d., šeštadienis, 18:33 val.)

 Laikas bėga taip greitai, jog net nepastebėjome, kad sezonas ne tik įsibėgėjo, tačiau jau perkopė ir į antrąją pusę. Pagaliau sulaukėme dvikovos su varžovu, kuris kelia daug didesnę intrigą, negu dauguma kitų. Šią intrigą sąlygoja istoriškai bei politiškai susiklostę santykiai tarp abiejų ekipų, o „Žalgirio“ varžovas – galingasis klubas iš Rusijos, „CSKA“ komanda. Kadangi kaip ir visada, šiam priešininkui keliamas papildomas dėmesys ir papildomas ažiotažas, „Green Legion“ namų darbus, skirtus šioms varžyboms, pradėjo likus gerai savaitei iki susitikimo dienos. Antroji choreo šį sezoną organizuojama kur kas sklandžiau, nors pagalbos iš kitų narių trūksta.

  Varžybų dieną dauguma narių renkasi dar gerokai prieš mačo pradžią: į areną sueiname praktiškai kartu su apšilinėti atvykusiais žalgiriečiais. Visoje tribūnoje virė darbas: vieni ruošė, taisė, tvarkė ir dėliojo bei kabino choreo, kiti užsiėmė konfeti „gamyba“ ar derino kitus su varžybomis susijusius reikalus. Ačiū visiems už pagalbą!

  Artėja varžybų pradžia. Tradiciškai sugiedame Lietuvos himną, o arenos laikrodžiui skaičiuojant paskutines sekundes 319 sektoriuje kyla 12 dvikočių ir 3 užrašai: „Žalgiris“ – „CSKA“ daugiau nei varžybos, 1946 09 03 – 2013 01 17, o ant dvikočių: A. Brazys, R. Kurtinaitis, V. Chomičius, V. Garastas, S. Jovaiša, G. Krapikas, M. Kalnietis, P. Jankūnas, S. Butautas, M. Paulauskas, A. Sabonis, S. Štombergas - tai „Žalgiriui“ nusipelnę žmonės, kurie patys patyrė ką reiškia žaisti prieš „CSKA“ ir kokia tokių varžybų svarba lietuviams. Nors choreo iškėlimas ir nebuvo itin sėkmingas, dėl mūsų tribūnoje sėdinčių žiūrovų pasyvumo ir apatiškumo, bet nuotraukos interneto portaluose leidžia spręsti, jog pastangos buvo įdėtos neveltui.

Su ginčo kamuoliu 319 sektorius skendi konfeti lietuje. Arenoje plazda keturios mojuojamos vėliavos. Net trys naujos, o ant vienos iš jų puikuojasi „Green Legion“ užrašas. Bendras vėliavų skaičius mūsų tribūnoje - apie 8 – 10. Du būgnai skamba gana darniai, o mūsų būgnininkas tobulėja kiekvienose varžybose. Šaunuolis!  

„ŽALGIRIO” ARENA muša rekordus! 15 799 sirgaliai padėjo pasiekti šio sezono Eurolygos lankomumo rekordą, o mūsų sektorius sausakimšas. Su kolegomis sudarome apie 120 fanatų. Varžybos sunkios, tačiau po dviejų kėlinių visi dar tikisi pergalės ir nepraranda  vilties. Deja, kita mačo pusė susiklosto prastai. “CSKA” snaiperiai tritaškius meta pavydėtimu taiklumu ir taškas po taško atsiplėšia. Kai komandai ypatingai reikėjo palaikymo, arena tarsi užmigo, o apačioje esantys arenos užvedinėtojai kažkodėl nutilo. Nors rezultatas buvo neigiamas, viršuje esantys fanatai nenutyla ir palaiko savo mylimą komandą iki pat varžybų pabaigos, tuo keliskart užvesdami ir visą areną. Nors pralaimėjimas skaudus, bet vienintelis “Popas” žiurėdamas į viršų paploja mums. Šiose varžybose dominavome vaizdine prasme, o varžybų pabaigoje ir garsine. Dėkui visiems kas dirbo prisidėjo prie viso bendro darbo.

Kita stotelė:

2013-01-20 15:40 Kauno „Žalgiris“ - Klaipėdos „Neptūnas“

Žalgirio arena. Laukiame visų 319 sektoriuje.

© 2013 „Žaliasis Legionas“. Sukūrė: Netas.eu